هفت روز هفته 24 ساعت در خدمت شما هستیم

آگهی 724

سیستم سنتر قانونی - سیستم سنتر اصلی

سیستم سنتر قانونی - سیستم سنتر اصلی

آگهی رایگان
  •   phone
  • email
  •    تهران تهران
  • لوازم الکترونیکی رایانه قطعات و لوازم جانبی
  • 20 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۸/۰۳/۰۲
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۸/۰۳/۰۲

کاربردهای این نرم‌افزار زیاد هستند که به صورت خلاصه شامل موارد زیر می شود :

– شاید یکی از مهم‌ترین کاربرد‌ها امکان نصب نرم‌افزارها مختلف بر روی سیستم‌عامل‌های مختلف هست، از ویندوز گرفته تا دستگاه‌های موبایل (مثلا برای ویندوز شما محدودیت نصب MSI به تنهایی از طریق AD ندارید و قادر به نصب EXE هم هستید.) البته از کابردهای مفیدی که در همین موضوع هست، امکان دسته‌بندی برای نصب (براساس کاربر و دستگاه) ، امکان گزارش‌گیری از عملیات و …. هست.

– امکان نصب سیستم‌عامل از طریق شبکه: اگر با WDS کار کرده باشید این بخش برای شما آشنا خواهد بود، اما باز هم مثل مورد قبلی امکان دسته‌بندی و گزارش‌گیری از مزایای کار با این نرم‌افزار هست.

– مدیریت متمرکز WSUS: این سرویس قابلیت WSUS را نیز در دل خود دارد (البته بنده از این قابلیت استفاده نکردم، چون قبل از راه‌اندازی SCCM سرویس WSUS موجود بود).

– اگر از ابزارهای Remote مثل VNC درون شبکه داخلی استقاده می‌کنید، سرویس SCCM هم یک ابزار مشابه برای شما ارائه خواهد کرد، Remote Control، یکی کاربردهای خوب این بخش امکان گزارش‌گیری از دسترسی‌های انجام شده می‌باشد.

– قابلیت گزارش‌گیری از دستگاه‌های درون شبکه (Hardware & Software Inventory): این قابلیت برای شما امکان گزارش‌گیری از تغییرات انجام شده بر روی یک دستگاه را می‌دهد، به طور مثال: در دستگاه مذکور در فاصله بین دو Inventory قطعه RAM دستگاه از 2GB به 4GB افزایش یافته است.

‌.....فروشگاه مایکروسافت لایسنس: لایسنس محصولات اصلی(اورجینال) مایکروسافت

تهران - فلسطین شمالی - خیابان ذاکری - پلاک 1 - واحد 2تهران - اقدسیه - نرسیده به مینی سیتی - ضلع شمالی بزرگراه ارتش - پلاک 113 - طبقه 4سایت :https://microsoftlicense.com/fa/لایسنس-سیستم-سنتر-اورجینال-Microsoft-System-Centerایمیل:Iran@microsoftlicense.comتلفن:
021-28422 (خط ویژه)
02128429090موبایل:09103016003فاکس:

02128429386
ثبت آگهی رایگان