هفت روز هفته 24 ساعت در خدمت شما هستیم

آگهی 724

شیرپوینت سرور 2019 قانونی - شیرپوینت سرور 2019 اصلی

شیرپوینت سرور 2019 قانونی - شیرپوینت سرور 2019 اصلی

آگهی رایگان
  •   phone
  • email
  •    تهران تهران
  • لوازم الکترونیکی رایانه قطعات و لوازم جانبی
  • 56 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۸/۰۳/۰۲
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۸/۰۳/۰۲

شیرپوینت سرور ۲۰۱۹ نشان دهنده نسل جدیدی از شیرپوینت است. همچنین SharePoint Server 2019 بر روی پلت فرم اصلی برای SharePoint Online ساخته شده است، بنابراین شباهت بین این دو را خواهیم دید. شیرپوینت سرور ۲۰۱۹ تجربه های جدید و مدرن را برای کاربران فراهم می کند که هم بصری و هم برایشان آشنا هستند. برای کارشناسان فناوری اطلاعات، بهبود عملکرد و مقیاس بوسیله یک مدیریت ساده و برای توسعه دهندگان یک فرصت ساخت برای CLOUD یا on-premises می باشد که در واقع شیرپوینت ۲۰۱۹ مواردی که مشتریان ما درخواست می کنند و آنچه که ما ارائه می دهیم را در بر می گیرد.

شیرپوینت ۲۰۱۹ رابط کاربری مناسبی بین دسکتاپ و موبایل ایجاد می کند. که باعث افزایش بهره وری با یک رابط کاربری بصری مناسب می شود.

 چند ویژگی جدید در پیش نویس شیرپوینت ۲۰۱۹

همانطور که شیرپوینت ۲۰۱۹ بر روی پلتفرم مشابه SharePoint Online ساخته شده است، به همین خاطر بسیاری از ویژگی های مشابه مانند SharePoint Online را مشاهده خواهید کرد.

رابط کاربری مدرن در شیرپوینت ۲۰۱۹

مانند SharePoint Online، در شیرپوینت ۲۰۱۹ ، ما می توانیم رابط کاربری مدرن را ببینیم. شما دید و احساسی مشابه شیرپوینت آنلاین خواهید داشت. استفاده از رابط های کاربری مدرن آسان است و قابلیت اعتماد در عملکرد و امنیت تحت فشار واقعی در مقیاس های پیچیده نیز قابل اطمینان خواهد بود.

   سایتهای تیمی مدرن در شیرپوینت ۲۰۱۹

اکثر سازمان ها از سایت های تیمی برای ارتباط با تیم کاری خود در سراسر سازمان استفاده می کنند. در شیرپوینت ۲۰۱۹، رابط کاربری وب سایت مدرن تیمی را مشاهده خواهید کرد، شما یک صفحه مانند SharePoint آنلاین خواهید داشت که برای کاربر جذاب است و او را درگیر خود می کند. برای درک بهتر یک نمونه از سایت رسمی مایکروسافت را بررسی کنید.

 

در شیرپوینت ۲۰۱۹ شما صفحات مدرن یک سایت را در اختیار دارید. صفحات مدرن یک راه عالی برای به اشتراک گذاشتن ایده ها با استفاده از تصاویر، اسناد اکسل، ورد و پاورپوینت، بارگذاری ویدیو و غیره هستند. شما می توانید صفحات مدرن را به سرعت و به آسانی ایجاد کرده و منتشر کنید که ایجاد این موارد در هر دستگاهی فوق العاده هستند. صفحات مدرت با تکه ها و قسمت های وب ساخته شده اند که می توانید با توجه به نیازهای خود آنرا سفارشی کنید. می توانید اسناد را اضافه کنید، ویدئوها، تصاویر، فعالیتهای سایت، Yammer feeds و موارد دیگر را بارگذاری کنید.

.

.

.

.

.

فروشگاه مایکروسافت لایسنس: لایسنس محصولات اصلی(اورجینال) مایکروسافت

تهران - فلسطین شمالی - خیابان ذاکری - پلاک 1 - واحد 2

تهران - اقدسیه - نرسیده به مینی سیتی - ضلع شمالی بزرگراه ارتش - پلاک 113 - طبقه 4

سایت :

https://microsoftlicense.com/fa/لایسنس-شیرپوینت-سرور-اورجینال-Sharepoint-Server

ایمیل:

Iran@microsoftlicense.com

تلفن:
021-28422 (خط ویژه)
02128429090

موبایل:

09103016003

فاکس:

02128429386

ثبت آگهی رایگان