هفت روز هفته 24 ساعت در خدمت شما هستیم

آگهی 724

عنوان آگهی : چگونه کیفیت کابینت ممبران را تشخیص دهیم؟

عنوان آگهی : چگونه کیفیت کابینت ممبران را تشخیص دهیم؟

آگهی رایگان
  •   phone
  • email
  •    تهران شهریار
  • مربوط به خانه ابزار متفرقه
  • 58 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۸/۱۰/۱۱
  • تهران جاده شهریار به کرج-هفت جوی خیابان 110 صنعتگران پلاک98روژین چوب

روژین چوب تولید کننده درب ممبران کابینت و تجهیزات کابینت ممبران و کلاسیک

تلفن : 46893063-021 -  46892698-021 - 09128102548                                 www.Rojinchoob.com                                               

چگونه از ظاهر یک درب ممبران متوجه کیفیت مواد اولیه مصرفی در تولید آن شویم؟

متریال و مواد اولیه استفاده شده در یک درب ممبران شامل،  1- ورق ام دی اف ، 2- روکش ، 3- چسب مصرفی میباشد ولی از کجا می‌توانیم متوجه مرغوبیت این مواد اولیه استفاده شده در دکور ممبران خود بشویم؟

 - 1 یک ورق ام دی اف مرغوب به میزان تراکم آن وابسته است و هر چه قدر میزان تراکم ام دی اف بیشتر باشد، به هنگام سی ان سی، ورق ام دی اف پرز کمتری خواهد داشت و در نهایت این امر باعث می‌شود که عملیات سمباده زنی (sanding) با کیفیت بیشتری انجام شود و در لبه های درب و قسمت هایی از درب که سی ان سی شده و باربرداری انجام شده پرز وجود نداشته باشد و درب های ممبران و سایر اجزا دکور یک کابینت ممبران از صیقل بالاتری برخوردار باشد.

-2 جنس روکش: روکش های متنوعی در بازار وجود دارد که از بهترین نوع آن روکش های کره ای هستند، روکش های مرغوب از لایه پرایمر قوی تری برخوردار هستند، لایه پرایمر در چسبندگی و ماندگاری یک درب ممبران بسیار حائز اهمیت است علاوه بر این مورد باید به خاصیت ترموفویلی روکش ها اشاره کنیم، روکش های مرغوب خاصیت ترموفویلی بالایی دارند و این ویژگی موجب می شود که روکش به خوبی بر روی درب ممبران پرس شود و در نهایت قسمت های سی ان سی شده با ظرافت هر چه بیشتر از زیر روکش نمایان باشد.

- 3 چسب مصرفی که بیشترین تاثیر گذاری را در ماندگاری دکور ممبران شما خواهد داشت، چسب های مصرفی دو نوع می‌باشند، تک جزئی و دو جزئی، خیلی بهتر است که از چسب های دو جزئی استفاده کنیم، چون با اضافه شدن جزء دوم مقاومت درب های ممبران کابینت در مقابل حرارت و رطوبت به صورت تصاعدی بالا خواهد رفت و این مکمل باعث ماندگاری هر چه بیشتر دکور شما می شود.

لازم به ذکر است که در متن بالا فقط به اهمیت استفاده از مواد اولیه مرغوب اشاره نموده ایم، ولی مهارت پرسنل و تکنولوژی ماشین آلات و دقت آن ها که درب های یک کابینت ممبران را تولید می‌کند، در هر چه بهتر تولید شدن درب های ممبران کابینت و سایر اجزای یک کابینت ممبران کمک‌ خواهد کرد.

نوشته شده توسط : روژین چوب

تولیدکننده :

درب ممبران کابینت و تجهیزات کابینت ممبران و کلاسیک

ورق های MDF   باروکش چرم ، کریستال و آینه ای : # درب ممبران #کابینت ممبران  #درب ممبران کابینت #ممبران #درب وکیوم #درب ممبران با روکش پی وی سی


ثبت آگهی رایگان